پورتال کاج

واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهرمی باشد و تا بحال بیشترین کاربرد را در حوزه IT داشته است. طبق تعاریفی که تا بحال ارائه شده است، پرتال را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست

لینک های مفید

گروه ها

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن وب سایت‌های مختلف فروش، خرید و فروش اینترنتی اجناس و کالاهای مختلف نیز افزایش یافته است. یکی از پر مصرف‌ترین و همچنین متنوع‌ترین کالا، لوازم آرایشی و بهداشتی می‌باشد.

ادامه مطلب

نکات و جزئیات راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی

نکات و جزئیات راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همگانی شدن استفاده از اینترنتی سبب شده است تا خرید و فروش کالا و محصولات به صورت آنلاین و اینترنتی رواج پیدا کند. فروشگاه اینترنتی یکی از راه و روش نوین کسب درآمد است که راه اندازی و طراحی آن دارای نکات و جزئیاتی است که در این مقاله شرح داده خواهد شد. ادامه مطلب

مصاحبه با یک فروشگاه اینترنتی موفق

مصاحبه با یک فروشگاه اینترنتی موفق – چوبینر

امروز قصد مصاحبه با یک فروشگاه اینترنتی موفق به نام چوبینر را داریم. شاید این مورد برای شما نیز سوال باشد که معیار هایی که برای موفقیت در ایجاد یک فروشگاه اینترنتی مانند چوبینر نیاز داریم داشته باشیم چه مواردی است  گزارش زیر می تواند به راحتی به شما کممک کند تا بتوانید در زمینه ایجاد فروشگاه های اینترنتی موفق عمل کنید.


ادامه مطلب

طراحی سایت فروشگاه ماشین آلات نجاری

بعد از مدتها تحقیق در زمینه های مختلف ، گروه طراحی شرکت به این نتیجه رسیدند که در بازار اینترنتی امروز ایران ، نیاز به معرفی ماشین آلات و سایتهای دیگر که بعدا به تفصیل برایتان در مقالات جداگانه معرفی می گردد، بسیار ملموس و لازم است .

ادامه مطلب

طراحی سایت فروش بلیط هواپیما

یکی از بزرگترین مشکلات خرید مردم برای بلیط هواپیما، قیمت بالای آن در آژانس های هواپیمایی و همچنین دسترسی به آژانس های معتبر جهت تهیه بلیط می باشد.
برای حل این مشکل ما سایت خرید بلیط هواپیمایی را طراحی نموده ایم که مستقیما شمارا به چارتر کننده های اصلی ایران وصل می کند ادامه مطلب

هشتگ چیست؟


اگربخواهیم هشتگ را به زبان ساده تر تعریف کنیم، برچسبی است که برای دسته بندی و به اشتراک گذاری پست ها و نظرات درباره موضوعی خاص در سطح جهانی و فراتر از حلقه و فهرست دوستان بکار می رود.

هشتگ دقیقا نوعی برچسب است که در شبکه های اجتماعی فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، اینستاگرام، VK و... روی موضوعات مختلف زده می شود تا هر زمان که نیاز باشد، بتوانیم مجموعه ای از اطلاعات را در مورد موضوع به خصوصی در اختیار بگیریم.

ادامه مطلب

رپورتاژ آگهی

از شما دعوت می شود تا مقاله زیر را مورد بررسی قرار داده تا متوجه این موضوع بسیار مهم بشوید.

ادامه مطلب

پورتال چیست؟

نام پورتال ها را زیاد شنیده ایم، اما شاید برای برخی از ما این سئوال پیش آمده باشد که واقعا یک پورتال چیست؟ چه ویژگیها و خصوصیاتی دارد؟ و چه تفاوتی با یک وب سایت دارد؟ ترجمه کلمه PORTAL به فارسی در فرهنگهای لغت "دریچه"، "درگاه" و "مدخل" ذکر شده اما کلمه پورتال در تکنولوژی اطلاعات معنی متفاوتی دارد. ادامه مطلب

برخی امکانات لازم جهت فروشگاه اینترنتی

در ذیل توجه شمارا به برخی از امکانات لازم جهت فروشگاه اینترنتی که لازم است در فروشگاه خود داشته باشید جلب می نماییم.


ادامه مطلب

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

همانطور که می دانید سئو یک شیوه بازاریابی است که بر روی قابلیت دیده شدن سایت در نتایج جستجوی طبیعی

موتورهای جستجو تمرکز می کند.

ادامه مطلب